| carmen1333 a întrebat:

Cum poti sa ajungi la statutul de Membru Senior, aici pe site?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ia sa vedem raspunsul intrebarii 26 de la,, Întrebări frecvente'' ( https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ) :

,, Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie.''

| minrest a răspuns:

Raspunzi si, repejor, te trezesti senior, nu e genul de site care tine userii pe bara.