| GabiD a întrebat:

Cum sa iti apara o intrebare la "populare"
Funda.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările care apar la "Populare" sunt cele care au strâns multe răspunsuri, comparativ cu altele (din ultimele 5 zile).

| GabiD explică (pentru NOname):

Pai eu am 67 de raspunsuri la o intrebare si nu apare acolo.

| NOname a răspuns (pentru GabiD):

Te referi la aceasta?

http://www.tpu.ro/......nezeu-dar/

Probabil la un moment dat a apărut şi ea la "Populare", dar după un timp a fost eliminată automat (sau manual, de către administratori).

| GabiD explică (pentru NOname):

Da la asta ma refer.De ce a fost eliminata?

| NOname a răspuns (pentru GabiD):

Întreabă-i pe cei de la Contact.
http://www.tpu.ro/contact

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a apărea la populare, o întrebare postată de tine în ultima săptămână trebuie să primească un număr mare de răspunsuri(peste 25-30).
O zi bună.

| GabiD explică (pentru alexs99):

Cum am mai zis am raspunsuri 67, da nu e acolo.