| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cum sa lăsa un LINK? Adică mereu vad : dacă puteți lăsați-mi si un link"; Nu știu cum se face. Funda, promit!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Un link este o adresă către un anumit site, care apare în partea de sus a paginii şi începe cu http://www...
Ca să-l postezi undeva, trebuie să-l copiezi mai întâi.
Faci clic dreapta pe link şi selectezi "Copy", apoi te duci în fereastra în care doreşti să-l postezi, dai clic dreapta şi selectezi "Paste".
(N-ai pentru ce. Păstrează-ţi funda.)

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=t5KuQ-z-ZHg

Se copiază şi se postează pe site.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru NOname):

Fii mai explicit si daca inteleg iti dau funda, daca nu, nu.

| NOname a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Un link este o adresă către un anumit site, care apare în partea de sus a paginii şi începe cu http://www...
Ca să-l postezi undeva, trebuie să-l copiezi mai întâi.
Faci clic dreapta pe link şi selectezi "Copy", apoi te duci în fereastra în care doreşti să-l postezi, dai clic dreapta şi selectezi "Paste".
(N-ai pentru ce. Păstrează-ţi funda.)

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
pai sa zicem ca intri pe facebook, in bara de sus unde scrie www. facebook...te duci cu cursorul in acea bara, dai click dreapta, se va face albastru, apoi dai click stanga si apare o fereastra cu mai multe inscrisuri tu dai click pe copy, apoi vii in pagina ta si il atasezi unde vrei, apoi dai click dreapta si iti apare iar acea fereastra si de data asta dai click pe paste si se rezolva situatia.
O zi frumoasa sa ai:)