| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi sterg contul pe TPU? fara intrebari quxiliare.

16 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a şterge contul, trebuie să trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"38. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38

Toate cele bune.

| T0T a răspuns:

Dă-i la contact și spui să ți-l șteargă.

| Fatamuntilor a răspuns:

1.Clic pe contact (drepta sus)
2.Completezi formulaul descriind motivul
3.Astepti sa-ti raspunda admini
4.Confirmi....si cam atat
Cu precizarea ca vei primi raspuns incepand de luni.

| LoveSleep a răspuns:

Au fost puse vreo 5 astfel de întrebări în ultimele 2 săptămâni și ai răspuns la toate.
Aștepți să-ți zicem că ești totul pentru noi și că ne vei lipsi?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pff, am intrebat asta din cauza ca chiar nu stiu cum sa-mi sterg, si imi e greata cand altii ma consoleaza.

| KillMePlease a răspuns:

asta e...
bye-bye, Dantellioane
îmi vei lipsi puţin
*wow, nu credeam că voi spune asta vreodată*

| KamaSutra a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.

| PedoBarbie a răspuns:

Dă aici http://www.tpu.ro/contact și roagă admini.

| LePotato a răspuns:

Man nu-ti sterge contul... fara tine TPU v-a disparea...sad

auxiliare*

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

NU, sunt doar un copil ( 15 ani) egoist care vrea atentie din parte altora.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat 100%

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Trimiți mesaj la admini

| Mieeez666 a răspuns:

Ti duci la contacte, trimiți mesajii, șâ aștăpți.

| TiberiuFasole a răspuns:

Cu talent si cu valoare
Dar d-aia mare mare

Man, de ce ti-l stergi? Eu zic, macar daca vrei sa te lasi, sa il pastrezi, ca poate revii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/contact
Scrii username-ul tau si emailul pe care ai inregistrat contul. Am inteles ca dureaza, eu am trimis azi mail.

| Ayakawelwel a răspuns:

Cauti pe undeva prin cont big grin