| mihay47 a întrebat:

Cum sa sterg intrebarile care le-am pus pe acest site?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai 3 posibilităţi: 1. Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O raportezi ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, după caz, dacă se încadrează la vreuna din aceste categorii. Trebuie să ai minimum 10.000 de puncte pentru raportare ori să o raporteze 2 sau mai mulţi utilizatori care au împreună cel puţin 10.000 de puncte şi raportarea să fie corectă, altfel va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din contact, dai link-ul întrebării şi rogi echipa TPU să o şteargă. În ultimele două cazuri va trece un timp până să fie ştearsă, mai ales la ultima posibilitate. Succes şi numai bine!

| Francesca17 a răspuns:

Buna happy!
Nu poti sterge o intrebare de pe acest site happy!
Dar poti sa il rogi pe Adminstratorul Site-ului sa ti-o stearga!
Si uite cumwinking :
Da mai sus unde scrie :
PRIMA PAGINA|DISCUTĂ LIVE!|COMUNITATEA|TPU WIKI|INTREBARI FRECVENTE|BLOG|CONTACT!
Da clik pe Contact si scrie-i un mesaj Administratorului conform caruia sa iti stearga intrebarea dorita!
Atentie ea v afii stearsa in 3 zile, iar daca site-ul este prea solicitat se va sterge peste 5-6 zile!
Sper ca te-am ajutat kiss!
Numai Bine!
Funda puppy dog eyes?

| dkidda a răspuns:

Nu se poate.si eu am incercat dar nu reusesc