| adimancool a întrebat:

Cum sterg intrebarile de pe acest site?

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Te duci la intrebarile tale,si dupa fiecare intrebare scrie intr-un patrat rosu STERGE.Dai click pe sterge, te trimite la o pagina, dai confirm si iti va trimite intr-un minut pe adresa ta de email un link de confirmare daca confirmi sau nu ca vrei sa stergi intrebarea dorita.Iti poate aparea emailu si in SPAM.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/site-users/questions/
de aici, jos este un buton rosu, dai pe el, si iti trimite un link, pe care tu vei confirma ca vrei sa stergi cu adevarat intrebarea.
O zi buna