| Anitta97 a întrebat:

Cum schimb poza de la profil pe TPU de pe telefon? Deci efectiv nu gasesc unde laughing Și nu am la dispoziție acum un pc.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ar trebui sa poti din acelasi loc ca de pe pc, doar ca e mai putin dubios de navigat, cum zice colegul. P.S. Poza e foarte ok, nu vad ici o problema cu ea. happy

| Anitta97 explică (pentru GabiDumitrescu):

E o poza după internet de acum 10 ani …. Nu ma reprezintă absolut deloc crying

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Meniul difera putin in android. Cauta mai "adanc". Nu folosesc telefonul si nu stiu pas cu pas.

| Anitta97 explică (pentru Dandiiiiiiii):

Nu am android, am iPhone