| david1234567890 a întrebat:

Cum se scrie un mesaj privat unei persoane? ( spuneți cum se face complet ) dau funda.

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Păi intrii la profilul unei persoane și dai la "trimite un mesaj" dar persoana respectivă trebuie să aibă bifat "primește mesaje de la toți membrii TPU" ca să poată primi, mai poate avea setat să primească doar de la prieteni, de la utilizatorii seniori sau să nu primească mesaje private.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la profilul aceluia care vrei sa-i trimiti mesajul, si sub oracol apare mare si lat optiunea: "Trimite un mesaj", da-i acolo, scrii mesajul, apoi da click pe "Trimite".
ATENTIE! Destinatarul mesajului trebuie sa aiba setat la setari"Primeste mesaje de la toti membrii TPU".

| Crâstoşelul a răspuns:

Dai click pe numele acelei persoane, şi mai jos de fotografia de profil ai " Trimite un mesaj ".

Apasă click şi după ai acolo " Subiect mesaj ", poţi scrie ce vrei tu acolo, nu e important. După scrii mesajul care-l doreşti.

Baftă.

| ema1ih a răspuns:

Intri pe profilul persoanei si da la trimite mesaj, dupa scrii mesajul si da la trimitere