| AnnaLooove a întrebat:

Cum pot trece de la rangul de junior la senior? ( pe site)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In cazul tau mai raspunzi la 73 de intrebari pe site si apoi esti utilizator senior. Aici sunt intrebarile: http://www.tpu.ro/intrebari-fara-raspuns/
Succes!

7 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile "vechime" pe site si sa ai minim 100 de raspunsuri.

| DarkBlood32 a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si sa ai cel putin 10.000 de puncte.

| Oanarry a răspuns:

Asta ma intrebam si euhappy

| Oanarry a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui pusa si la intrebari frecvente pe TPU

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Ca să fii utilizator senior trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri şi 10 zile de activitate. happy

| bianca12maria a răspuns:

Facand multe puncte.Nu stiu cate, dar stiu ca mai mult de 5000. Funda, te rog?

| bianca12maria a răspuns (pentru bianca12maria):

Adica 500, ma scuzati!