| EugeNNio a întrebat:

Daca ai lua o pastila impotriva fricii, care ar fi primul lucru care l-ai face!? laughing Scuze TPU dar pastilele impotriva fricii, din cate stiu eu, toate au efect de drog. Nu luati droguri pentru a va controla frica happy

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Cel mai probabil as sparge o bancawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, ştiu la ce te referi. Însă problema e altfel pusă. Trebuia să se găsească altceva. Întrebarea este ceva de genul: ''dacă pentru un timp nu ai simţi nicio frică/reţinere, ce ai realiza prima dată?''

| EugeNNio explică (pentru anonim_4396):

Da,numai ca la cum e formulata acum suna cam asa: Ce ati face prima data dupa ce ati luat un xanax? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru EugeNNio):

Eee, ai dreptate si tu, la asta sincer nu m-am gandit laughing.

| EugeNNio explică:

Ma refer la intrebarea pusa de TPU sus la prima pagina: Daca ai lua o pastila impotriva fricii, care ar fi primul lucru care l-ai face, cu rasunsul pe facebook.