| DV a întrebat:

Daca am fost prima la Dragoste si Sex voi primii tricou?

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Salut!
Nu,nu vei primi tricoul daca ai fost prima doar la Dragoste si Sex.
Trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri date intr-o zi, nu conteaza la ce categorie.
Doar daca ai dat foarte multe raspunsuri acolo si ai intrecut pe toti de la toate categoriile, vei primi trcicoul.[ma indoiesc de asta]
Succes in continuare si sarbatori fericite!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu,draga mea.Trebuie sa fi prima in topul celor trei.http://www.tpu.ro/

| Iulian03 a răspuns:

Nu,nu-l vei primi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate si eu am crezut acelasi lucru dar nu e asa! trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri dintre toti!