| mODIN a întrebat:

Daca am multe raspunsuri intru obligatoriu in concursul pentru tricou?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy trebuie sa ai cele mai multe si cele mai bune raspunsuri pana la miezul noptii si sa te mentii pe prima pozitie..asa vei fi campionul zilei si vei intra in posesia tricoului.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Da, intri.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Așa se pare...

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,obligatoriu! Scopul pe acest site este de ajuta,iar tricoul, fundele, voturile sunt un fel de,, stimulente ''Cine vrea sa ajute nu se asteapta la asfel de,, stimulente ''

| alexs99 a răspuns:

Da,automat ce dai multe răspunsuri intri în concursul zilei.
Pentru a ajunge campion al zilei trebuie să termini pe primul loc în topul zilei respective, cu condiţia ca răspunsurile tale să respecte regulamentul comunităţii şi al concursului.Vezi mai multe detalii despre acest concurs la link-ul:
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
O zi bună.

| Chamberlin a răspuns:

Daca ai cele mai multe raspunsuri poti castiga un tricou.

| EarsOfAFox a răspuns:

By default, intri in concurs!

Dacă nu dorești să faci parte din clasament atunci trebuie doar să trimiți de luni o cerere la Contact în această privință.

www.tpu.ro/contact

| Kabuto79 a răspuns:

Hmm si daca nu ne trebuie tricou? -.- ce sa fac eu cu un tricou TPU...

| zurick a răspuns (pentru Kabuto79):

Draga Kabuto79,
Nimeni nu te obliga sa-ti dai adresa ca sa-ti vina tricoul.Eu in 21 august am fost campionul zilei si n-am dat nici-o adresa...

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Multe răspunsuri într-o zi, nu în total şi da, intri.