| ramoonnaa a întrebat:

Se mai tine concursul cu tricou?

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Ramona! Da, oferim in continuare un tricou celui care este validat in pozitia de campion al zilei.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
inca se mai tine, cat timp, doar adminii stiu acest lucru, si mai e acel concurs pentru castigarea unui aparat foto, nu trebuie decat sa raspunzi la intrebarile din Oracolul zilei si trebuie sa ai 150 de raspunsuri.
Maratonul se desfasoara pana lunea viitoare, 18 februarie, la 00.00 pe data de 19, vom vedea ce se intampla, iar anunutul castigatorului va fi anuntat de admini si postat pe blog.
O seara frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Da,se mai tine

| Lightning1997 a răspuns:

Da,inca este valabil.

| Dariusuu a răspuns:

Sigur ca da.

| mola a răspuns:

Sigur, daca esti suspendat/a nu ai voie sa participi.