| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar disparea fundele, voturile si chenarele albastre sau portocalii ati mai ramane pe TPU? De ce?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Să fim serioși, am mai rămâne maxim 1.000 useri activi.
(Nu ca as mai avea activitate în ultimul timp dar na.)
Eu sunt pe comunitate ca să ajut free, tocmai de aceea TPU.ro a fost „inventat" (Desigur răspunsul câștigător [RC] este un simplu, mulțumesc)
Înainte am fost și eu naiv, bine că „HarryPotter" (vechiul user) acum „Aero" mi-a băgat mințile în cap :d.

O zi bună, Jelli!

21 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sigur ca as ramane, nu sunt aici pentru a vana funde si chenare. Sunt aici pentru a ajuta unde situatia o cere, pentru a ironiza si atrage atentia (la fel, unde situatia o cere).

| ImmortalQueen a răspuns:

Da, as mai ramane. Imi place sa ii ajut pe ceilalti. Daca stiu si pot de ce sa nu o fac?

| Anonymus314 a răspuns:

As ramane.nu prea ma intereseaza, ai de ajutat? ajuti
chiar as vrea.sa se scoata

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu cand m-am hotarat sa imi fac cont aici nici macar nu stiam de existenta lor. Pur si simplu vreau sa ajut si nu mai am nevoie de nimic altceva.

| alexmircescu13 a răspuns:

Daca nu ar mai exista cireasa pe tort nu ai mai manca tortul? E cam acelasi lucru.

| Cristianne a răspuns:

Chenarele albastre sunt "userul anului" si alea portocalii sunt "expert TPU".
referitor la intrebarea ta, evident ca as ramane.cand mi-am facut cont,nici macar nu stiam ca exista asa ceva.pur si simplu voiam sa ajut oameni si,de ce nu, sa fiu ajutata.
fundele sunt pentru puncte, pentru ca valoreaza 100 de puncte, deci nu e asa putin. faza cu userul anului si expert TPU ...hmm,pai are multe chestii bune,dar si rele.e bine pentru ca asa stim si noi cine e serios pe TPU si chiar vrea sa ajute, nu aia care isi bat joc, dar e si partea rea :toata lumea vrea funde pentru ca : funde

| Cristianne a răspuns:

Scuze,nu mi-a aparut tot mesajul.
funde=expert sau u.a=smecherie.
e interesant ca toata lumea este in cautare de asa ceva.
byee:*:**

P.S: eu voi ramane mereu pe TPU, chiar daca nu mai exista toate acestea

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Eu as mai ramane pentru ca imi place sa ajut lumea asa cum pot si as vrea la randul lor sa ma ajute si ei.
PaPa Pup

| Yoioana a răspuns:

Buna intrebare... Sincer eu as ramane pentru ca nu fac concurs cu nimeni-cine are mai multe funde si uneori chiar am nevoie de ajutor, si pentru ca si altii poate au nevoie de mine.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Da pentru ca eu raspund ca sa ajut oameni nu pentru funda happy
eram si eu obsedata de funda dar nu mai sunt.
tu ai ramane?

| lplostonyou a răspuns:

Da,as rămane ca să-mi gasesc jumătateahappy

| AliveOne a răspuns:

Da bine inteles

| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

Da! As ramane deoarece poate unii au nevoie de ajutor, iar eu sunt aici pentru ei happy
Imi place sa ajut!
Pa, pa!

| agent003 a răspuns:

Nu as ramane, pentru ca asta este toata farmecul tpu.ro

| ChocaholicBi a răspuns:

Sincer... nu

| crazycolor a răspuns:

Dap,chiar imi place acest site.este folositor si stiu ca si eu pot si de folos.

| Alina0491 a răspuns:

Da, as ramane. Nu stau pe TPU pentru nici o funda si la nici un raspuns de al meu nu o cersesc. Sunt pe TPU cu speranta ca un raspuns de al meu poate ajuta o persoana. Sunt pe TPU ca la o intrebarea de-a mea sa primesc raspuns si asa sa stiu ce e mai bine sau nu.

| KimK a răspuns:

Da, pentru ca nu prea imi mai pasa de funde si chenare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mikutzazuzukiss. Da si mi-ar face mai multa placere chiar, ar disparea funditarii, intrebarile puse de sute de ori tip: "cum ajung expert TPU/ utilizatorul anului", "cum primesc fundite" etc.
@alexmircescu13. As manca restul tortului incercand sa savurez aroma. Dar aici nu e cazul deoarece cireasa nu ma atrage.

| eurynomus a răspuns:

Da

| vldidle a răspuns:

Da laughing...eu stau adica intru mai mult sa ma amuz de intrebarile unora laughing