| ChocaholicBi a întrebat:

Ati mai sta pe TPU daca ar disparea fundele, voturile, punctajul, chenarele albastre si portocalii? De ce? ^.^

Răspuns Câştigător
| petruI a răspuns:

Eu unu sincer ma bucur ca ai intrebat si spun sigur as sta pentru ca sunt oameni multi in lume si au nevoie de ajutor. e simplu sa nu ajuti dar e mai frumos sa ajuti mai ales cand sti cat de mult conteaza si daca tu draga lolly nu sti acum cat de mult conteaza te rog sa ma crezi ca vei vedea in timp

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Păi, de funde, voturi şi punctaje nu prea mi-ar păsa, dar dacă ar dispărea chenarul portocaliu [profilul meu] şi chenarul albastru [categoriile cu întrebări]; ce motiv aş avea să stau pe un site "gol"?

| ChocaholicBi explică:

Ms De Rsp. Si apropo. Eu as mai ramane pe TPU fara asea, pentru ca sa ajuti lumea si sa vezi cum iti multumesc apoi este grozav dupa parerea mea. Si daca am nevoie sa aflu ceva mult oameni ne ajuuta big grin.

| lola a răspuns:

Da.Sincer, nu cred ca am intrat la punctaj de mai mult de 2 ori de cand am contul.si il am de ceva vreme.De ce? habar n-am.de aiahappy

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai normal ca as mai sta.winking

Ce chenare albastre si portocali?