| Apocaliptic a întrebat:

Daca se gaseste unu sa puna o intrebare si sa raspunda la propria intrebare primul, ba chiar sa isi dea si funda(daca este posibil) nu ar fi incorect?
I s-ar acorda punctele pentru ca a raspuns primul la intrebarea sa?!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu poti sa-ti dai funda la propria intrebare.Sunt unii care isi fac alt cont, intreaba ceva si raspund de pe celalalt cont pentru a-si da funda. Oricum cei care fac asta isi dau mai multe funde de pe un cont, pana la urma cineva ii raporteaza si administratorii sterg ambele conturi.

2 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

Eu nu stiu ce te intereseaza atat de tare punctajul.

| i86e2 a răspuns:

Eu nu stiu ce te intereseaza atata de tare punctajul.