| marioneta1991 a întrebat:

Daca sterg un cont si vreau sa-mi fac unul nou dar il fac pe adresa de e-mail care a fost deja folosita la celalalt cont care e acum sters.Am voie? Sau ca zice ca deja e in baza de date?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În mod normal n-ai avea de ce să nu ai voie. Încearcă! Sau mai aşteaptă 2-3 zile, până se vor face actualizările şi adresa respectivă de mail va ieşi din baza de date, nu va mai figura ca una folosită! Succes!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Din moment ce e sters contul nu cred ca au de ce sa pastreze e-mailul in baza de date.Deci e posibil sa mearga.
Bye!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De indata ce ai sters un cont adresa de e-mail nu ar trebui sa se mai afle in baza de date a siteului. Deci poti face un cont nou.

| Pιşριяιcă a răspuns:

Ai voie, avand in vedere ca acel cont a fost sters. Din cate stiu nu o sa ai probleme si nu iti va zice nimic de cont deja existent.

| Nimic00 a răspuns:

Se poate. Eu am făcut aşa. Când a fost şters contul meu mi-am făcut imediat altul cu aceeaşi adresă de e-mail.