| Aloo123 a întrebat:

Am avut un cont de ask ...eram logat cu facebook si l-am sters definitiv.Acum vreau sa imi fac alt cont, dar spune ca adresa de mail este deja folosita. Vreau aceeasi adresa pe care am avut-o si la celalalt cont pe care l-am sters.Cum sa procedez?

1 răspuns:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Nu mai poti folosi aceeiasi adresa de email, vei fi nevoit sa iti faci una noua.
Unele site-uri au aceasta politica, nu ai voie sa folosesti adresa de email de mai multe ori.E foarte simplu sa iti faci una noua.
Peace!