| robik_9431 a întrebat:

Mai am un cont si vreau sa pun adresa de email al contului vechi pe acesta, cel vechi il pot sterge, pentru ca imi zice adresa de email exista deja in baza de date. mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dai la editare date logare si vezi ca prima optiune acolo e editare adresa de mail

| pengu a răspuns:

Păi da-i un mesaj Ralucăi ( http://www.tpu.ro/utilizator/admin ), spune-i că vrei să îți șteargă contul vechi și apoi mergi, pe contul ăsta, la "Editare date logare" și pune adresa de mail pe care o vrei.
baftă :)