| BoOoMbOnik a întrebat:

Daca stergi din lista de prieteni o persoana ( ma refer la lista de pe TPU ), aceasta mai primeste mail-uri cand tu pui o intrebare noua? sau mai poate vedea intrebarile pe care le pui?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este sters nu mai primeste mesaje cand pui intrebari dar poate vedea intrebarile, pe acestea le vad toti utilizatorii.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu va mai primi notificările în ceea ce te priveşte.

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Daca este sters nu mai primeste mesaje legate de tine, dar poate vedea intrebarile si raspunsurile tale. Ai putea sa ignori persoana aceia!
Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu am să reiau cele spuse anterior ( de ceilalţi ), dar am să "completez" răspunsurile :

Dacă doreşti ca acea persoană să NU mai vadă DELOC postările tale ( întrebări sau răspunsuri ), şi să NU poată să-ţi trimită mesaje private, atunci POŢI să "ignori" acea persoană!

Dai clic pe numele acesteia, intri pe profilul ei şi acolo ai o "tastă" denumită "Ignoră user", dai clic pe ea şi te va întreba dacă vrei s-o ignori, apeşi pe "DA" şi va fi introdusă în lista persoanelor IGNORATE ( pe care o poţi găsi la rubrica "Utilizatori Ignorati", din partea stângă a desktop-ului, scrisă cu portocaliu ).
Când te hotărăşti ( dacă e cazul ) poţi s-o scoţi din acea listă.

Toate cele bune.