| anonim_4396 a întrebat:

Daca un user mi-a dat ignore pot sa-i fac raport? Eu cred ca nu prea, deoarece nu am acces la toate raspunsurile sale

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu vei avea în continuare acces la toate răspunsurile sale, el la ale tale nu.

Dacă ai motiv, poţi să-l raportezi.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Multumesc, nu ca as face raport ca nu iau un seama rautatile venite de pe TPU dar cand am cautat un user care mi-a dat ignore la Comunitate am avut surpriza sa nu-l gasesc, extraterestrii cumva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa o raportezi, cum sa nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iesi de-aici puslama ce esti laughing imi dai ignore dupa care imi raspunzi? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa-ti explic cum sta treaba cu ignorul: cel care ti-a dat ignor nu-ti mai vede postarile (raspunsuri si intrebari), decat daca este foarte smecher sau soacra soacrelor, cu alte cuvinte.
tu ii vezi toate postarile, dar nu poti raspunde la nici una, ca asa e mai bine OMENIRE, va rog sa ma credeti - nu povesteste decat de pasarici (de babe scarboase si obsedate) si traieste cu impresia ca ar trebui sa te oftici ca doar atat a reusit si el sa faca. de fapt nu el, un alt bleg... ca sa nu zic prost ca nu se cade si ma raporteaza cica. da nu ca s-a razgandit. da eu oricum ii dau ignore si il apuca iar crizele, deci nu se stie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Funda?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-am jignit eu cu ceva?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Nuuu, ca tine am luat pe cosor o gramada )))"
ti se pare ca a fost un compliment, sau macar interesant sau ca as fi obligata cu ceva sa accept felul asta de-a mi se vorbi? Nici macar nu am ripostat la felul tau de-a fi, am ripostat ca incurajezi un pustan de aproape 18 ani sa aiba relatii sexuale cu o doamna de 50 de ani, prietena de familie cica, care a mers la el in camera si l-a abuzat (asa se cheama acum, inca nu are 18 ani). In rest nu ma intereseaza de ce debitezi, e treaba ta si daca nu-mi place sunt libera sa dau ignore la cine consider eu. la fel cum si tu poti raporta pe cine vrei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

imi cer scuze dar eram aglomerat, oricum nu cred ca ti-am zis asta cu rautate, eu glumesc de felul meu ori m-ai intaratat tu cu ceva, iar ce am raspuns eu altei persoane nu cred ca este treaba ta, totusi imi pare bine ca ai scris ca esti fata, te luam drept baiat, doar ti-am scrsi la prima ta intrebare cine cred ca esti, bine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu iei baieti pe "cosor"?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cosor inseamna cutit, dar da-mi, te rog, sa vad unde am scris eu asa ceva

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prin urmare, este mai ok sa ne ignoram reciproc (si sa facem in continuare ce glume ne trasnesc) decat sa ne batem joc de TPU?