| Lowly a întrebat:

Dc atunci cand adaug un intrebare sau raspund la una imi scrie in asteptare? cine le aproba si dc dureaza asa mult?
fundabig grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti utilizator nou şi în primele zile postările tale vor fi aprobate ceva mai greu (de către admini sau de un progrămel), iar pe viitor va dura maxim un sfert de oră. Deci trebuie să ai puţin mai multă răbdare la început.
Succes şi bine ai venit printre noi.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...serverele nu pot sa proceseze imediat raspunsul!
dar oricum ...merge mult mai repede acum!

| florin08 a răspuns:

Le aproba administratorii TPU.

| florin08 a răspuns:

Si le aproba greu pentru ca sunt multe intrebari si raspunsuri.