| Toma_Gabi_1999 a întrebat:

Buna TPU am si eu o întrebare! Am publicat 3 întrebări si de doua ore in scrie in așteptare! De ce nu mi se aproba! Nu am vorbit urat, nu am folosit prescurtări, am făcut exact cum scrie in regulament!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca nu este acum nici una dmin online. Zic sa astepti macar 3 zile lucratoare, nu te grabi asa.

| darrio2007 a răspuns:

Intr-adevar,datorita faptului ca esti junior. Dar cred ca sunt ceva probleme si cu site-ul.Am raspuns azi la o intrebare si nu am stiut, ca cel caruia i-am raspuns, a dat o explicatie la raspunsul meu pana nu am intrat intamplator pe acea intrebare. Adica nu mi-a aparut in notificari comentariul lui.

| Fatamuntilor a răspuns:

Desi ai vechime ai statutul de junior si prin urmare postarile tale au nevoie de aprobarea unui admin.
Se face manual in momentul in care se da de ele.
In principiu acest lucru dureaza de la cateva ore si pana a doua zi.Sau cel tarziu o zi -doua in weekend

| Mayhem666 a răspuns:

Asta se intampla, pentru ca esti junior, si intrebarile tale trebuiesc aprobate de un admin, in momentul in care ajungi senior, intrebarile tale se aproba automat si nu mai astepti. Acelasi lucru cred ca se intampla si cu raspunsurile pe care le dai. Trebuie aprobate de admin inainte de a fi postate, daca esti junior.

| Ritsuko a răspuns:

Trebuie sa astepti.