| StripperRaoul a întrebat:

De ce nu imi pune poza de profil de atata timp ca am selectat-o din poze?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca nu pui poza care sa corespunde cerintelor forumului, de aceea nu-ti este aprobata, poate este prea mare...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca ai facut ce trebuie?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu ai salvat-o, sau poate nu are masura necesara, sau poate este indecenta.

| StripperRaoul explică (pentru Violleta2022):

Indecenta ma gandesc la nud sau ceva gen sani nu? Nu e asa e un cartoon gen femeie asa de tare. parca ii site de pocaiti cum sa nu ma lase sa pun. zice alege fisier bun aleg poza si apas mai jos salveaza profil si gata si a 2 zi iar nu ii si scrie selecteaza poza

| Violleta2022 a răspuns (pentru StripperRaoul):

Este evident ca nu pui poza care sa corespunde cerintelor forumului, de aceea nu-ti este aprobata, poate este prea mare...

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru ca poza TREBUIE sa respecte anumite dimensiuni.
apoi ea TREBUIE APROBATA in 24 ore in zilele lucratoare de luni pana vineri.

| StripperRaoul explică (pentru Fatamuntilor):

Respecta si tot nu apare

| StripperRaoul explică (pentru Fatamuntilor):

Respecta din mom ce apare acolo si scrie ca trebuie aprobata in 24 de ore