| xBlackxAngelx08 a întrebat:

Dc nu ma lasa TPU sa trm un msg? Zice ca sa verific adresa de email si am verificat-o angry. Pls :*:*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil inca nu ti-ai confirmat adresa de mail. Cauta in Inbox si Spam un e-mail de la Echipa TPU si confirmati adresa de mail, si in cateva ore vei putea sa trimiti mesaje linistita! Succes!

P.S. Daca nu se va rezolva problema, trimite un mesaj la Contact!

| Epurean a răspuns:

Pai intra in emailul trimis de TPU si vezi ca ai acolo un link (ceva scris cu albastru) da click acolo ca sa-ti activezi contul

| xBlackxAngelx08 explică:

Acuma mergebig grin