| Anonymus3000 a întrebat:

Dc unele intrebari de pe TPU apar acolo sus stiti voi acelea 4 de sus sus care sunt cele mai populare? Si cum fac sa apara unele intrebari acolo?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt alese de administratorii site-ului şi schimbate la o anumită perioadă tot de ei.
De obicei sunt nişte întrebări mai deosebite, frumoase şi nu exagerat de lungi sau complicate.

| AnneMarri a răspuns:

Apar acolo deoarece au cele mai multe răspunsuri. Pentru ca întrebarea ta să apară acolo, trebuie să aibă (cel puţin) peste 30 de răspunsuri.

| Turquoise a răspuns:

Buna,
La categoria 'intrebari populare' sunt intrebarile care au primit cele mai multe raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu, le pun adminii. De regulă, selectează niște întrebări, la care poate răspunde toa(n)tă lumea.