| SkyLight a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile mele la intrebari? crying Cat trebuie sa astept inainte sa apara? worried

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eşti "junior", deci postările tale apar puţin mai târziu ( deoarece trebuie aprobate )...

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

"08. Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08

Oricum, răspunsurile tale apar, dar mai târziu.
Le poţi găsi şi în secţiunea "Raspunsurile mele" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde. Uneori poate dura câteva (zeci de) minute până răspunsurile se afişează pe site.
Văd că eşti un utilizator nou, aşa că nu uita să-ţi confirmi adresa de mail (altfel în scurt timp nu vei mai putea răspunde deloc).

| SkyLight explică (pentru NOname):

Oh mersi NOname ca mi-ai spus sa imi confirm email-u!batting eyelashes dar..nu sunt un utilizator nou cum ai spus tu.Mi-am facut contul anul trecut tongue

| NOname a răspuns (pentru SkyLight):

Nefolosit e ca şi nou.hee hee
Aveai sub 5 răspunsuri.

| SkyLight explică (pentru NOname):

Stiuu laughing Numai ca dupa cateva zile ce mi-am facut contul am uitat ca exista TPU day dreamingbatting eyelashes
Sunt un pic uitucahee hee

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește regulamentul: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O zi frumoasa sa ai:)