| Preda_Mariana_1972 a întrebat:

De ce ati sters intrebarea mea cu tot cu raspunsuri referitoare la fimul The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2? t p u?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea ta a fost stearsa pentru ca incalca regulamentul comunitatii in legatura cu pirateria online. Nu toleram intrebarile legate de vizionarea ilegala online de filme sau descarcarea acestora.

Alexandra - TPU

| HermioneLove a răspuns (pentru TPU.ro):

Pai si atunci pentru ce exista categoria Filme & Seriale? Adica doar a vrut sa vada un film nu cred sa fie ceva rau...happy

| TPU.ro a răspuns (pentru HermioneLove):

Categoria Filme&Seriale exista pentru intrebarile din acest domeniu, dar pe site nu sunt acceptate intrebari de tipul "De unde descarc filmul X". Acestea sunt considerate piraterie online, neputand, in majoritatea cazurilor, sa raspunzi la ele decat oferind surse ilegale de descarcare.

Alexandra - TPU

| FemeiaPisică a răspuns:

Pentru ca a mai fost postata de N ori. Inainte de a posta o intrebare, in dreptul categoriei scrie ''Cauta intrebari sau raspunsuri", asa iti vei da seama daca a mai fost pusa aceasta intrebare.

Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca vrei sa faci piraterie de aia

| Xtadelo a răspuns:

Stai chill happy si intrebarea asta va disparea rolling eyes

| Preda_Mariana_1972 explică:

Daca vrei sa vezi un film e piraterie? ce vroiam sa-l vand?( pentru suntserios )

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru Preda_Mariana_1972):

Se considera piraterie, deci incalca regulamentul TPU.De aceea ti-a fost stearsa intrebarea.Citeste regulamentul, te vei lamuri.