| anonima13 a întrebat:

De ce cand apare la intrebare 1, 2 etc raspunsuri si cand dai pe ea nu iti apar? peste cat tim apar?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere, 0-15 minute. Trebuie sa ai putina rabdare. Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești nouă pe site, apare mult mai târziu pentru că trebuie să treacă printr-un filtru de siguranță, dacă ai o activitate constantă pe site, răspunsurile apar de regulă în câteva minute.
Pa, pa.

| JustAStar a răspuns:

Trebuie sa astepti putin o sa apara dupa ce o sa fie confirmate--XoXo--