| TriXeE a întrebat:

Cand pun o intrebare pe TPU si primesc raspunsuri dc nu pot sa le vad? Adica imi apare cate raspunsuri sunt dar daca dau pe intrebare nu imi apar.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, asa se mai intampla pe TPU, daca apesi pe notificari nu apar prea des raspunsurile, dar poti face altfel:
Ori dai la raspunsuri primite, ori dai la notificari, unde iti apare lista cu raspunsurile si iei pe fiecare si apesi pe fiecare profil la toata lumea care ti-a raspuns, apoi dai la profilul lor si apesi la raspunsurile date de el si vei gasi intrebarea ta acolo, si, garantat si raspunsul primithappy

Funditahappy?

1 răspuns:
| Miinniiee a răspuns:

Un fleac, trebuie sa astepti putin. :*