| RazvanStefan a întrebat:

Pe TPU cand pun o intrebare imi apare ca am primit raspunsuri dar ele totusi nu imi apar! Ce se intampla...plz dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Pentru ca trebuie sa astepti sa fie aprobate dupa jumate de ora iti apar funta

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Trebuie sa astepti un timp pana sa iti apara raspunsurile. Asa mi se intampla si mie:X

| Nicoleta a răspuns:

Iti vor aparea, dar dureaza pana ele sunt postate pentru ca probabil inca nu sunt aprobate.

| Radioactive a răspuns:

O sa iti apar dupa o vreme, asa patesc si eu!
Daca vrei sa le vezi mai repede, incearca sa te deconectezi si cauta-ti intrebarea!
Asa mi se intampla mereu, si cu intrebarile noi, nu imi apar daca sunt logata!
Nu ai decat sa astepti!

| εїз a răspuns:

Apar răspunsurile după aproximativ 10 minute, depinde.

| Alien a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se actoalizeaza!

| 3ntzz a răspuns:

Si mie mi se intampla uneori asta dar sa stii ca nu este nimic grav este doar o intarziere mecanismului TPU trebuie sa astepti putin si gata itit apar raspunsurilewinking mul succes!

| heise a răspuns:

Astepta cateva minute, 10 poate. Si mie tot la fel imi face. Imi scrie numarul de mesaje dar cand dau imi apare doar intrebarea mea, dupa ce trec cateva minute incerca din nou si uita-te. Daca nu merge, la mine funtioneaza, intreaba pe cineva cu experienta de pe aici. Mult succes!

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Raspunsurile apar dupa ce au fost aprobate si dureaza putin sa apara sa le vezi

| Frumusika24 a răspuns:

O sa-ti apara ca asa mii s-a intamplat si miewinking

| Iullyka_7527 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti vreo 5 min