| intercityexpress a întrebat:

De ce când pun o întrebare nu apar şi trecerile de pe un rând pe altul?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! chiar nu inteleg despre ce e vorba..cand pui o intrebare pe site, adminii o "analizeaza" poate de asta apare iintarziat pe site..trimite si tu un mesaj adminilor si poate te lamureste...sau poate mai revii cu o detaliere.
O zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| ลdrأลทล a răspuns:

E simplu apasa pe enter
si va merge trecerea bafta
,,,, Funda pliz,,,,,,

| intercityexpress explică (pentru ลdrأลทล):

Eu mă refeream, de ce nu mi le ia în considerare după ce am postat întrebarea? De ce apar abia după câteva minute?!
Că asta ştiu şi eu că se apasă enter pentru a trece pe următorul rând, doar de aia sunt specialist în folosirea calculatorului.