| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți: Va e frica de o relație serioasa?¿ Adică atunci când simțiți ceva diferit pentru o fata apar fluturași și chestii de genu... va e frica?¿

Răspuns Câştigător
| cipri08 a răspuns:

Pai sincer, imi este frica intr-un fel.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu, nu fug de iubire. Ma face sa ma simt om. Si-s bucuros ca mai resar fluturasi si spre inima mea.

| Aly07 a răspuns:

Atata timp cat o iubesc pe partenera mea extrem de mult, sigur ca nu.happy

| ÅñdRa a răspuns:

Hei...scuze cati zic chiar daca imi esti draga nu pot sa ma abtin.Crezi ca baietii vor raspunde sincer acestei intrebatori, rasp pe care il e ceva de genu:mie nu eu sunt barbat si nu imi e frica,... ceva in genul asta o sa fiehappyoricume foarte interesanta intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de varsta ...iti dai seama ca unui baiat de 19 ani nu prea i`ar conveniii sa se lege la cap intr-o relatzie serioasa care pe langa fidelitate si sinceritate mai implica si unele responsabilitatzi.
eu unu nu sunt foarte mare dar acum sunt adeptul relatziilor serioae.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi nu sunt băiat, dar cred că toţi simt "durere" când îi loveşte Cupidon.