| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

De ce cand raspund la intrebari mai vechi nu se pune? Adica am raspuns la o intreabare mai veche si nu s-a pusla concurs!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Asta spune regulamentul:
Ce fel de raspunsuri se iau in calcul? In numaratoarea pentru top intra primul raspuns pe care il acordati unei intrebari publicate in ultimele 3 zile, pentru ca ne dorim sa incurajam ajutorul real oferit in timp util. Reply-urile si raspunsurile repetate la aceeasi intrebare nu se iau in calcul.

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Atata va straduiti pentru tricoul ala idiot...
Ce e asa mare chestie?
Dupa 3 zile deja se duce imprimeul, nu costa nici 3 lei in piata * am primit unul acum ceva timp *
Raspundeti sa ii ajutati pe altii sau ca sa va distrati ori nu mai raspundeti deloc...
E cea mai mare prostie sa raspunzi numai pentru un premiu, si ala de rahat.

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

....parca da.
Imi amintesc ca nu stiam ce nume sa pun si asta a fost cea mai random chestie care mi-a venit in minte.

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

Mai daca tu chiar vrei premiul asta ...bv tie, felicitari pentru efort.
Mie unul mi se pare o prostie sa raspunzi pentru un tricou.
Treaba voastra pana la urma...

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

Duda, nu esti destept atunci cand ai 200 de raspunsuri intr-o singura zi.
Uita-te la alti useri din top 10 cu 500000 de raspunsuri si 12-13 funde...
Da 2-3 raspunsuri dar sa fie complexe si bine gandite, asa te remarci si asa demonstrezi ca te duce capul.
Calitatea, nu cantitatea conteaza.

2 ) N-as zice...

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

E mai greu sa te prinzi atunci cand doar citesti...

Răspuns utilizator avertizat
| Apache a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

Stii ca raspunsurile la aceeasi intrebare nu se pun, nu?

Răspuns utilizator avertizat
Apache
| Apache a răspuns:

Ah...btw ca uitasem.
Raspunsurile sunt moderate manual de admini, care selecteaza de acolo ce raspunsuri sunt folositoare si restul le arunca.
Cum in jumatate din raspunsuri ai facut misto de intrebare succes la castigat premiul happy
Noapte buna

| CautNume a răspuns:

Iti pierzi timpul degeaba.
In primul rand e stupid sa raspunzi pentru un...tricoustraight face
In al doilea rand, degeaba ca adminii verifica raspunsurile si la cum le-ai scris sigur te vor elimina.

| alexs99 a răspuns:

Asa e jocul, se iau in calcul numai raspunsuri la intrebari din ultimele 3 zile.

| FastAndFurious a răspuns:

Probabil ca se sperie softul de raspunsurile tale idioate big grin