| bestones a întrebat:

Cand o fata distrubuie pe facebook o poza cu : Pune-mi orice intrebare si raspund sincer : ce intreabare sai pui?.ceva. misto ..nu ca toti cocalarii : Mai esti virgina : Funda

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai bine ignori chestiile astea si te vorbesti cu ea pur si simplu daca o placi

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

"Vrei sa nu mai fi virgină?"
Eventual, mai adaugi: "Dacă vrei, te ajut eu.".

| єχcєєℓ a răspuns:

Ă:
-care e mâncarea preferată/animalul preferat/culoarea preferată
-ce vrei să devii în viitor

chestii simple...nu prea cred eu că e absolut necesar să îi pui vreo întrebare oricum, pierdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accepti o intalnire cu mine? Banuiesc ca-ti place fata. Succes