| kissme_5939 a întrebat:

De ce cand vreau ca sa rasp la intrebari dupa ce am scris rasp si dau trimite imi apare ceva de genu "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"dau clik si dup ce fac? ajutati-ma

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate problema este din cauza defecţiunilor de pe TPU ori poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| denyiuly a răspuns:

Din cauza defectiunilor site-ului

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pai dupa ce dai acolo astepti sa primesti emailul de confirmare si daca nu il primesti intr o saptamana nu il mai primesti.
dar poti sa ti faci un alt cont.
eu asa am patit nu am primit si mi am facut un alt cont si a mers sa confirm adresa.

| aly19223 a răspuns:

Ai grija sa fii logata inainte fa doar cum spun ei si in citeva zile isi va reveni la normal mi s-a intamplat si mie

| Adinkra a răspuns:

Intra pe adresa de mail folosita la crearea contului si cauta mesajul de la TPU si acolo ai un link unde iti poti confirma adresa de mail

| SandraxD a răspuns:

Re-trimite e-mailul de confirmare, intra pe adresa pe care ti-ai facut contul, click pe linkul de la mailul de la TPU pe care o sa il primesti... apoi. voila. Funda? :X