| SabinaQueen a întrebat:

De ce de fiecare data cand vreau sa salvez o melodie in playsti-ul meu imi spune ca melodia nu a putut fi salvata pentru ca ea exista deja in playsti-ul meu cand de fapt nu este? Funda+votulet.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Poti adauga un link in playlist-ul tau de pe TPU.ro doar o singura data.
In cazul in care tu nu esti in aceasta situatie, asteptam un semn cu mai multe detalii la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

| LTAA a răspuns:

Curata Browser-ul de Cookies si Cache.

| NASAgov a răspuns:

Mie personal, nu mi-a dat niciodată eroarea asta. Mai verifică-ți odată playlist-ul, e posibil să o ai și nu o vezi. Dacă te-ai uitat și ești sigur/ă, s-ar putea să fie o eventuală problemă. Ia legătura cu administratorul. O seară faină!