| St3F4n a întrebat:

Salut am win 7 si de fiecare data cand salvez o poza
nu stiu unde o salvez laughing
cand ii dau sa o salvez se inchide ca si cum ar fi salvata
unde e poza salvataaaaaa ca nu gasesc am cautat peste tot

2 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai,daca ai Google Chrome,dai click sus in dreapta pe cheia aia de acolo,dai click pe setari, te duci in jos, dai click pe arata setarile avansate dupa care dai in jos si o sa iti apara descarcari si locul unde vrei sa descarci, iar sub locul unde iti arata unde ai descarcat tot ce ai descarcat iti apare "Intreabama intotdeuna inainte sa descarc" sau ceva de genu, o bifezi dupa care iesi si descarci din nou poza si o sa iti alegi locul unde vrei sa fie descarcat.
Daca nu ai inteles ceva sau mai ai nevoie de ceva sa ma anunti.
Baftawinking

| AleXandMore a răspuns:

Deci...ca sa poti sa gasesti poza du-te la meniul start si scrie numele imaginii in bara search sau daca nu stie numele ei scrie *.jpg si iti apar toate imaginile din calculator, iar apoi dai click dreapta si open file location si gata. o sa-ti deschida fisierul in care se afla poza respectiva. sau poti sa cauti in libraries la documents.