| anonim_4396 a întrebat:

De ce e totul atat de portocaliu pe site-ul asta? Eu nu am votat cu PDL si ma irita. Pe voi nu? Iar fundele alea, de ce nu pot avea si ele alta culoare? Galben poate, ca tot se asorteaza. Asa a fost dintotdeauna?

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Esti nou pe aici daca te irita doar culoarea!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest site are proprietari, are și un web designer. Iar aceste culori li s-au părut cele mai potrivite pentru atmosfera pozitivă de aici, pentru ideea de întrajutorare (oranjul fiind cea mai pozitivă culoare, cea care cel mai mult ne binedispune).

Când o să ai propriul tău site, atunci vei putea să alegi și tu culorile, care sunt pe gustul tău și care le consideri potrivite.
Succes!

| TotLora a răspuns:

Din cate probleme are acest site, pe tine te deranjeaza culoare care predomina? Sincer nu ma da pe spate dar nici nu ma deranjeaza, important este ca nu este o culoare obositoare.

| anonim_4396 explică (pentru TotLora):

Nu stiu ce probleme are site-ul in prezent, de aia nici nu ma leg la cap daca nu ma doare. Cat despre culoare, ar fi totusi frumos daca am putea alege fiecare ce vrem... poate ne fac adminii un cadou de craciun laughing.

| lalalalallll a răspuns:

Știu, și pe mine mă cam deranjează. O mare parte din utilizatorii de la T/A au votat TPU negru http://i.imgur.com/C4173.jpg. Și fundele au o culoare... http://i.imgur.com/jmPx1.jpg

| anonim_4396 explică (pentru lalalalallll):

Hahaha prea tare culoarea neagra. Orice e mai bine decat portocaliul asta.