| biancadinu99 a întrebat:

De ce folositi mai mult TPU, de ce alegeti sa puneti intrebarea aici si nu cautati pe google? Intrebarea este pusa doar pentru cei care pun intrebari care se pot cauta pe google si pot afla si raspunsul! big grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca Goggle nu se foloseste chiar asa usor. Nu e suficient sa scrii in bara de Google: ce e aia ca sa ai cel mai bun rezultat. Trebuie sa-ti pui mintea la contributie si sa ai un sistem oarecum logic care sa te ajute sa cauti, altfel gasesti gunoaie. Si apoi, din rezultatele gasite trebuie sa le discerni pe cele bune. Nu toata lumea poate face asta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Să nu mai spun că răspunsul se află mult mai ușor de pe google, mai repede și economisești și timp. Mai bine stai și aștepți să primești un răspuns?
Dar ei nu gândesc așa, ei pur și simplu nu vor să facă niciun efort, indiferent că au scris întrebarea.

| Mangustă a răspuns:

Pentru ca pe TPU poti sa gasesti rezultate mai diverse, site-uri de care tu nu ai fi stiut.

Răspuns utilizator avertizat
| biancadinu99 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Toate sunt foarte bune! Si multumesc de intelegere.Dar cum am dat un mesaj la o intrebare..Ar fi fost bine daca am fi putut sa dam imi multe funde! Dar din pacate trebuie sa dau doar una, si sper sa dau cui trebuie big grin