| MrBeanTeddyBear a întrebat:

De ce imi dispar raspunsurile castigatoare? (funditele)
Acum cateva zile aveam 99 acum vreo 3-4 ore 96 si acum 95... ce-i asta?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Au fost sterse raspunsurile cu to rr3nte sau alte link-uri catre site-uri ilegale. Daca erau raspunsuri cu asa ceva, asta e explicatia.

| MrBeanTeddyBear explică (pentru Eღilia62):

Prin site-uri ilegale ce vrei sa zici? adica care sunt? big grin

| Eღilia62 a răspuns (pentru MrBeanTeddyBear):

Nu stiu nici eu exact.Banuiesc ca cele gen fileshare, megaupload, unde se posteaza crack-uri, licente.Inca nu e clar ce e piraterie si ce nu pe site, dar logic e orice incalca drepturile de autor si e luat pe gratis cand ar trebui cumparat.
Later edit : Am avut dreptate.Ca dovada incearca sa scrii megaupload si fileshare cu http-ul de rigoare si cu.ro si.com si iti va aparea un mesaj de avertizare.

| Eღilia62 a răspuns (pentru MrBeanTeddyBear):

Daca vrei sa te documentezi suplimentar, vezi aici http://www.TPU.ro/blog/?pe=2272
"Pentru ca luam aceasta problema foarte in serios, am scos de pe site intrebarile care faceau referire la un link de descarcare ilegal, iar in continuare urmeaza sa curatam si raspunsurile care trimit la asemenea surse". Treaba-i clara!

| MrBeanTeddyBear explică (pentru Eღilia62):

Merci mult...e adevarat am dat ceva site-uri gen cele spuse de tine...ca urmare au fost sterse raspunsurile.straight face.
Merci big grin

6 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

S-a sters o intrebare castigatoare happy

| FursecCioco a răspuns:

Mie mi sau sters prieteni laughing
Cred ca sau sters intrebarile la care ai castigat tu funda big grin