| PinkPanther a întrebat:

Au inceput sa imi dispara funditele... ce se intampla? acum cateva zile aveam 115, ieri aveam 113 si azi 112. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Intrebarea la care ai raspuns a fost stearsa.
nu e prea corect sa iti dispara si fundele, dar, ma rog.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te poți lămuri aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2272.

P.S. Unora au dispărut vreo mie-două și nu se agită. Asta e situația. Deal with it!

| PinkPanther explică (pentru NOname):

Nu ma agit, eram doar curioasa, nu e normal?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru PinkPanther):

Da si ai gasit raspunsul!

| Karinakari99 a răspuns:

E puţin ciudat, dar probabil că toate persoanele la care ai răspuns şi-au şters întrebările sau au fost raportate.

| Cosminovici18 a răspuns:

Persoana de la care ai primit funda si-a sters intrebarea sau a sters raspunsul tau! bafta!

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Exact persoana aceea care ti-a dat funda a sters intrebarea.succes.funda te rog frumos

| N1m3n1 a răspuns:

Probabil se sterg mesaje