| AirănMeidăn a întrebat:

De ce imi tot apare asta : http://imgur.com/lF6rPn7?
Stau un minut sau doua pe TPU si dupa nu mai merge si imi tot apare chestia aia. Ca sa mearga din nou trebuie sa dau restart

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Sunt probleme tehnice cu site-ul. Mie imi aparea ca google nu poate afisa pagina. Dar acum imi merge ok. Si mai am o problema cu adugatul melodiilor in play-list. Oricum fa o sesizare la contact... Sper sa se rezolve cat mai rapid problemele.
O zi buna.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Nu ti-am spus sa imi dai mie funda doar intrebam laughing Merci oricum.

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

Cu placere

22 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Problema ta a fost rezolvata de colegii mei si totul ar trebui sa fie ok acum.

Alexandra - TPU

| AirănMeidăn explică (pentru TPU.ro):

Multumesc mult

| bursuc001 a răspuns (pentru TPU.ro):

Bună seara, Alexandra happy

Din păcate, situaţia NU a fost remediată sad
Şi NU e doar un caz izolat - cel al userului care a postat întrebarea...

Chiar şi acum vreo oră ( ÎNCĂ ) apărea ( între alte erori, pe mai multe browsere ) şi acea eroare ( din imaginea postată de acest user )!

Am făcut şi eu nişte PrintScreen-uri şi am să i le trimit lui Cristina...

O seară frumoasă.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Scriu repede cat lasa
Dau doua trei -raspunsuri, apoi ce crezi? erare!
Si asta cam toata ziua; si asta si dupa ce au spus ca au rezolvat problema
Singurul lucru verificat este ca au rezolvat cu punerea melodiilor!

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, da, exact aşa fac şi eu happy
După 2-3 răspunsuri, PAC, eroare vreo 10-20 de minute sad

Şi mai spunea Alexandra că situaţia s-a remediat pe la ora 15 rolling on the floor

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

...o sa zica lumea ca lucram pe acelasi PC; pai ne despart vreo 300 km rolling on the floor (mi-s racita, nici sa rad nu pot)

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Să zică fiecare ce vrea :)
Oricum, e distanţă mare de la Cluj-Napoca la Vatra Dornei :))

Acum i-am trimis şi eu un mesaj la Cristina, pe mail, şi am ataşat 8 PrintScreen-uri făcute pe 3 browsere la diverse ore ( cu mai multe tipuri de erori )!
Deci, e CLAR că nu am visat şi chiar sunt probleme tehnice :(

O seară faină să ai şi multă sănătate!

P.S. :
Pentru "sfaturi" privind tratarea răcelii vezi răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......nu-pot-sa/

| TPU.ro a răspuns (pentru bursuc001):

Buna! Noi am mutat serverele si au ip-uri noi. Pana nu se actualizeaza informatiile la toata lumea, este posibil sa mai apara probleme de tipul celor semnalate de tine. Acestea sunt restranse la un numar de situatii in care providerii de internet nu actualizeaza suficient de rapid DNS-urile.

Alexandra - TPU

| bursuc001 a răspuns (pentru TPU.ro):

Bună dimineaţa, Alexandra happy

Mulţumesc pentru răspuns!

Chiar şi aseară ( târziu ) au mai fost ceva probleme sad
De asemenea, şi azi am întâmpinat ceva probleme cu încărcarea paginilor şi au fost unele erori privind căutarea pe site a unui anumit cuvânt ( care NU apărea pe site la căutare, dar l-am folosit chiar eu în mai multe răspunsuri, dintre care cel mai recent era acum 4 zile )...
Am făcut PrintScreen-uri şi cu aceste erori & am să i le trimit lui Cristina happy

Oricum, ieri a fost o zi "de groază" : reuşeam să dau 2-3 răspunsuri şi iar apărea o eroare la postarea răspunsului sau la încărcarea paginilor, serverele "căzând" de mai multe ori sad

Să sperăm că situaţia se va remedia complet cât de curând şi ne ( vom ) reveni la normalwinking

Mulţumesc încă o dată pentru răspuns!

O zi frumoasă ( şi uşoară ) vă doresc.

| T0T a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ma bucur ca au rezolvat cu melodiile!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Au fost probleme in jurul orei 10 pana la 11 apoi si-a revenit...
Am facut o sesizare sa vedem ce raspuns primesc..
Revin cu un raspuns..
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Azi, TOATĂ ziua, începând cu ora 10, 30 au fost tot felul de ERORI şi, în anumite perioade, a fost "căzut" serverul sad
Chiar şi acum vreo oră ( ÎNCĂ ) apărea şi acea eroare ( din imaginea postată de tine )!

Am făcut şi eu nişte PrintScreen-uri şi am să le trimit Adminei Cristina...

Toate cele bune.

| T0T a răspuns:

Waaa tu nu dai funda niciodata? puppy dog eyes

| stefanvladvlad a răspuns:

Sun ocupati cu site-ul
dar isi revin( dupa spusele lor) pana in ora 11:00

| Fatamuntilor a răspuns (pentru stefanvladvlad):

Care 11 bre ca trecut de multrolling on the floor, oricum, momentan merge!

| stefanvladvlad a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da... ei au spus asta...nu eu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru stefanvladvlad):

Faceam haz de necaz si te tachinam laughing

| stefanvladvlad a răspuns (pentru Fatamuntilor):

sad

| stefanvladvlad a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sa stii ca nu e frumos sa razi de altii...
eu deja te-am raportat...
Nu mai rade de alte persoane ca s-ar putea sa se supere!

| stefanvladvlad a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Foarte inteligent...