| mimi2000mimi a întrebat:

De ce intrebarile mele nu se mai posteaza pe prima pagina?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca prima pagina cu intrebarile noi a fost schimbata cu pagina de intrebari recomandate.
sub functia,, Caută întrebări sau răspunsuri,, apasa tab-ul recente.
Si intrebarile noi aparute pe site o sa iti apara din nou.
De asemenea ia in considerare ca pe site se pun o multime de intrebari...mai ales la sfarsit de saptamana.

| Ronnix a răspuns:

Probabil, din cauza faptului ca nu esti singura care pune intrebari pe aici...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate nu se incadrau la categoria respectiva si au fost mutate.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

| alexs99 a răspuns:

Sunt mai multe motive.Ori ti-a fost raportata intrebarea, ori trebuie sa fie aprobata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe prima pagina se afisau intrebarile noi, asa stiam eu.Acum cand comunitatea s-a mai marit, e cam greu sa iti ramana intrebarea acolo.
Poti posta dupa ora 02:00, sunt mai putini useri activi.

| Ramona000 a răspuns:

Pai poate pun si alti intrebari si nu poate numai intrebarea ta sa stea prima daca ai pus uh intrebarea prima dupa pune si alti intrebari si cele noi se pun pe prima pagina

| EvaneSScence a răspuns:

Intrebarile se afiseaza cronologic. Daca te referi la cele recomandate, astea sunt selectate de catre experti si seniori dupa importanta lor.

| mimi2000mimi explică:

Da,dar apareau la "categorii", la categoria la care se incadra!

| Goguryeo a răspuns:

Întrebările de pe prima pagină sunt alese de către ceilșalți utilizatori dacă sunt sau nu în acel top.