| Dan10079 a întrebat:

Am o intrebare de ce unele din intrebarile mele nu au aparut pe prima pagina?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Vor aparea. Site-ul nu merge atat de bine pe cat am vrea, sa ne multumim si cu atat. Toate intrebarile apar pe prima pagina, dar fiindca sunt multe intrebari, va mai dura un pic pana va aparea. Dar intrebarea ta a aparut probabil in categoria in care ai inscris-o, cei care se pricep cu adevarat urmaresc acea categorie si iti vor raspunde.

| Niiiicu a răspuns:

Salut ele apar mai greu deaorece pana face serverul refresh apar sunt puse altele mai noi si a ta merge pe pagina a 2 sau a 3happy

| KiraXander a răspuns:

Nu stiu dar nici intrebarile mele nici odata nu au aparut pe prima pagina... poate ca cel care intreaba nu le poate vedea. ceva de genu dar nu-ti fa griji ca ceilalti o vor vedea ..ca si eu cand intrebam nu imi puteam vedea intrebarea dar tot primeam raspunsuriwinking