| DavidMalin09 a întrebat:

De ce mai nou multe raspunsuri sunt sterse de admini? In acele raspunsuri nu exista nimic jignitor sau instigare la ura. Sunt admini roboti?

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cel putin la mine cele mai multe raspunsuri sunt sterse odata cu intrebarile care sunt raportate. si care incalca regulamentul.
REPET! Intrebarile incalca regulamentul, sunt stese si odata cu ele si raspunsurile, chiar daca sunt,, cumiti''

| InYourPants a răspuns:

Da uneori sterg aiurea pentru ca cineva da raport ca e irelevanta intrebarea si mie mi s-au sters intrebari serioase ca nu li se pareau lor suficient de interesante