| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea userilor, confunda intrebarile de stiinte sociale, cu filosofia? Au impresia ca daca un user raspunde la o intrebare de sociologie, desi categoria se numeste "Stiinte/Filosofie", ei cred ca este raspuns filosofic, si comenteaz. Nu credeti ca este o greseala fiindca au impreunat categoriile astea doua? Din pacate, sunt multi useri care nu pot face diferenta dintre filosofie si stiinta de orice fel. Asa s-ar evita neintelegerile.
Admiiiiiini nu faceti nimic in legatura cu asta?

6 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sunt aproape la fel. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar n-ai ce face? N-o sa vezi nicio actiune din partea lor in aceasta privinta happy Sau o sa vezi numai in cazul in care ar dori sa-mi faca mie in necaz pentru ca am postat asta acum. Dar putin probabil. Cate n-am propus si eu si as mai avea de propus, dar cui sa-i propui? Daca n-ai cu cine...degeaba. Si nu e doar problema cu administratia, nici cu majoritatea userilor nu te-ai prea intelege...aici e problema si mai mare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daaaa ploua afarahee hee
Acum cateva zile, am pus o intrebare in legatura cu ignore-ul, ca nu functioneaza si pentru butonul "Trimite felicitare" si imediat au rezolvat-o pe asta, cred ca ai vazut pe blog schimbarile (punctul 2). Nici nu mi-au lasat commentul pe blog.
Le-am spus de sociologie care este o categorie extrem de folositoare, dar ei au bagat Telefonie si Literatura... telefonie intra la tehnologie, literatura intra la educatie. S-o ia naiba de logica... ca nu-ti trebuie facultate sa-ti dai seama, stii? dar vorba ta, nu ai cu cine!
Majoritatea userilor sunt ori dezinteresati ori sceptici, pana la urma e un site, dar totusi, se putea mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, pai stai asa...cand e vorba de astfel de bug-uri, gen ignorarea care n-avea efect pe felicitarile cu acele oratanii, ori sa fie in general vorba de un bug pe site cat de cat usor de rezolvat...da, o sa-ti rezolve, altfel, amana sau chiar anuleaza rezolvarea fara notificare. Dar cand e vorba de o propunere importanta, o idee, ce n-a venit din partea lor, ba chiar o idee foarte buna, neah! Sanse minime, mai ales daca nici nu te bucuri de o sustinere din partea comunitatii, din care comunitate, doar vocile mai putin semnificative comenteaza la postarile tale, insa alea ceva mai importante nu sunt pe site, ori evita cu totul astfel de postari, acesti useri nefiind pur si simplu interesati atat timp cat nu sunt ideile lor si n-au vreun avantaj direct. TPU are o fauna de useri foarte dificila de inteles. E doar un site, dar Toti Pentru Unu(l) de ce-i zice? Ca sa fie in esenta fiecare pentru confortul lui virtual, nu? Cat despre Literatura si Telefonie, mie imi convine, ca asa si Tehnologie se trage din Stiinta sau Muzica din Arta. Insa e pacat ca s-au oprit aici. Ar trebui scuturate ceva mai bine categoriile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Categoria Stiinte are nevoie de subcategorii normal. Si filmele se trag din arta (cinematografiei), dar sunt subiecte mai dezvoltate. Benzi desenate tot in arta intra. Are multe gauri site-ul asta, dar nu conteaza atata timp cat sobolanii se inmultesc si nu le mai pasa de cascaval.

| Cristina_Claudia_1997 a răspuns:

Daca vrei raspunsul cauta pe www.intrebari de facebook.com