| qLoveSmileღ a întrebat:

De ce mereu cand dau un raspuns, trebuie sa completez un chenar cu "Pentru ca esti printre cei mai implicati membrii Tpu.ro, trebuie sa completezi..." Scrie ceva de genul, si sunt cateva intrebari. Este obligatoriu sa-l completez? Daca nu il completez, nu se mai trimite raspunsul?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Apare tuturor "Seniorilor".
Dar să știi că nu ești obligat/ă să completezi chestionarul (deși în acest fel ajuți la moderarea conținutului site-ului și ar fi util). Dai de două ori "back" și mergi înainte.

2 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Apare tuturor seniorilor. Eu am completat acel chenar puțin, dar apare la orice întrebare și nu îl mai completez. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare la toti "seniori".