| mimi2000mimi a întrebat:

Pot scapa cumva de chestia asta:pentru ca te numeri printre cei mai implicati membrii ai TPU, te rugam sa raspunzi urmatoarelor intrebari:...bla...bla ..bla..cum pot scapa de ea? funda la cel mai explicit raspuns!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar prin ignoranță.
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Nu ai optiunea de a elimina acel formular, dar nu esti fortata sa raspunzi la el.
Cu toate acestea, raspunsurile pe care voi le acordati ne ajuta sa curatam comunitatea de intrebarile irelevante, sa sanctionam utilizatori si sa mutam postarile la categoria potrivita, asa ca ne sunteti de mare folos atunci cand alegeti sa va implicati.

Alexandra - TPU

| mimi2000mimi explică (pentru TPU.ro):

Multumesc! eu nu am o problema anume cu acel formular, dar cateodata am un timp scurt de stat pe internet si ma grabesc sa raspund, dar cand sa dau trimitere trebuie sa il completez. chiar daca nu dureaza decat 4-5 secunde, ma cam deranja.

| Esperança a răspuns:

Nu ai cum să scapi de el, nu poţi decât să îl ignori deoarece nu e obligatoriu să răspunzi la întrebările acelea.
După ce răspunzi la o întrebare dai "backspace" şi gata. Răspunsul îţi apare pe site oricum!