| WedDye a întrebat:

Voua va apare chestia asta? :
Iti multumim pentru raspuns!
Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.
Ma cam enerveaza si ma plictisesc sa raspund la intrebari :-s!

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi apare, insa nu este obligatoriu sa raspunzi la acele intrebari. Poti face asta numai daca si cand doresti, fiindca raspunsul tau va fi postat oricum, chiar daca raspunzi sau nu la acel sondaj.

| BlackAngel232001 a răspuns:

Mie mi se pare chiar stupid

| Ingrid16V a răspuns:

Ai dreptate straight face Cred ca de azi s-a pus chestia asta rolling eyes pentru ca ieri nu mi-a aparut asa straight face

Intr-adevar o prostie straight face